O nas

RELAKS - NASZA PASJA

Patrycja Prośniewska

Witaj, mam na imię Patrycja

Moją wielką pasją jest masaż relaksacyjny i praca z człowiekiem. Zawsze interesowała mnie ludzka psychika, emocje, wrażliwość, poszukiwanie spokoju, redukcja stresu, potrzeba dotyku. Zaczęłam od studiów na kierunku psychopedagogiki a teraz spotykamy się na masażu :)

Uważam, że to połączenie idealnie odpowiadające na problemy dzisiejszych czasów.

Nieustająco jednak podnoszę swoje kwalifikacje ponieważ obszar stresu i ludzkiej psychiki to zagadnienia wciąż nie do końca odkryte.

Zgłębiając tę problematykę dotarłam do Ajurwedy - która jest pięknym, holistycznym, pełnym uwagi spojrzeniem na człowieka.

Jestem dyplomowanym technikiem masażystą, ukończyłam wiele specjalistycznych kursów z zakresu masaży relaksacyjnych, uzyskałam

III stopień konsultanta ajurwedyjskiego na szkoleniach prowadzonych przez indyjskich lekarzy z Instytutu Jiva Ayurveda, doskonale swoje umiejętności oraz poszerzam wiedzę ajurwedyjską pod okiem wspaniałych nauczycielek z ATMA Akademia Ajurwedy. Zdobyłam również I stopień terapeuty Reiki u Mistrzyni Krystyny Włodarczyk- Królickiej.

Połączenie zdobytej wiedzy oraz lat praktyki pozwala mi zaoferować profesjonalny masaż, przyjemny relaks i chwile zapomnienia.

Tu czas płynie wolniej, atmosfera jest zawsze ciepła i pozytywna, a ja jestem tu dla Ciebie. Każde spotkanie z Tobą sprawi mi radość, każdy wykonany masaż to przepływ dobrej energii.

Świece, relaksacyjna muzyka, harmonia kolorów i filiżanka herbaty tylko dodadzą tej atmosferze komfortu.

Mam nadziej, że chwile które spędzimy razem, będą czasem do którego zawsze chce się wracać.

Magdalena Plecińska

Cześć, mam na imię Magda.

Terapią naturalną, jako alternatywą dla metod stosowanych w medycynie konwencjonalnej, interesuję się od dawna. To zainteresowanie ma swoje źródło w doświadczeniach osobistych. Uświadomiłam sobie, że w organizmie człowieka drzemią siły zdolne do samoleczenia i regeneracji i zapragnęłam przyjrzeć się bliżej tym niezwykłym mocom.

Refleksologia, jako terapia naturalna bazująca na holistycznym podejściu do człowieka, ma swoje korzenie w tradycyjnej medycynie chińskiej, według której ciało człowieka składa się z kanałów energetycznych, zwanych meridianami, przez które płynie energia życiowa. Wszelkie zaburzenia związane z przepływem energii objawiają się w postaci różnych chorób i dolegliwości.

Na drodze do poznania tajników refleksologii ukończyłam liczne kursy i warsztaty, w tym kurs refleksologii twarzy i głowy w European Academy of Refleksology oraz Wyższej Szkole Edukacji i Terapii. Idąc za moimi zainteresowaniami, szkoliłam się także w zakresie ajurwedyjskich zabiegów oczyszczających (Netra Vasti, Nasya Karma, Karna Poorna) w ATMA Akademia Ajurwedy. Specjalizuję się w refleksologii twarzy i głowy.

Zapraszam Was na głęboko relaksujące refleksologiczne masaże twarzy i głowy, które przyniosą ulgę w odczuwanych dolegliwościach, a w efekcie poprawią Wasze samopoczucie i nastawienie do życia. Spotkajmy się w KERALI.

Image
Image
Image